Rubriky:

1. liga

Teplický obránce Kaufman jde hostovat do Norska

7. července 2008 22:06 - TEPLICE

Někdejší obránce reprezentační fotbalové jednadvacítky Josef Kaufman, který dosud oblékal teplický dres, odchází na první zahraniční angažmá do norského klubu Viking Stavanger. Tam bude spoluhráčem českého záložníka Martina Filla. V pondělí se jeho nový i bývalý zaměstnavatel domluvili na půlročním hostování s opcí na případný přestup. ČTK o transferu, který bude stvrzen definitivně v úterý, informoval hráčův agent Pavel Zíka.

První informace o Kaufmanově odchodu se objevily před sobotním zápasem severočeského klubu proti Honvédu Budapešť, do kterého už Kaufman nenastoupil. Klub informoval, že do utkání nevyběhl kvůli testování ve Stavangeru, ale jednání mezi kluby už byly v plném proudu a po pondělku jsou vyřešeny i detaily případného zimního přestupu a následného tříletého kontraktu pro hráče.

"Definitivně bude kontrakt podepsán a hráč představen jako nová posila v úterý, poté co se podrobí zdravotní prohlídce," uvedl manažer.

Odchovanec pardubického fotbalu v české lize odehrál 88 zápasů, jednou se trefil do sítě. V reprezentační jednadvacítce nasbíral 28 utkání, v juniorských výběrech má na kontě dokonce celkem 39 zápasů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..