Rubriky:

1. liga

Fotbalisté Sparty vyrazili na soustředění do Rakouska

8. července 2008 13:01 - PRAHA

Fotbalisté pražské Sparty v úterý před devátou hodinou ranní vyrazili na soustředění do rakouského Bad Kleinkirchheimu. Trenér letenského celku Vítězslav Lavička s sebou vzal čtyřiadvacet fotbalistů, mezi nimiž nechybí letní posily Jaromír Blažek, či Patrik Berger.

Hráči se do Rakouska podle všeho těší, což pro oficiální stránky klubu potvrdil i Miroslav Matušovič. „Samozřejmě se těšíme. Čeká nás herní část, čtyři zápasy a také krásné prostředí,“ nechal se slyšet krajní záložník, kterého pohotově doplnil obránce Michal Kadlec: „Je to super také pro pohodu v týmu. Ideální počasí a tréninkové podmínky, klid na poctivou práci. Deset dní budeme myslet jen a pouze na fotbal.“

Cestu dlouhou 535 kilometrů proloží letenští obědem v Českých Budějovicích. Večer po příjezdu už na fotbalisty čeká první seznamovací výběh. Program dalších dnů už bude směřovat k přípravě na nadcházející start nové sezóny.

Přípravy v Rakousku se nezúčastní Jan Rezek, který podle informací Práva přestoupil do Plzně, ani Pavel Drsek, jehož transfer prý ještě není ve stadiu, že by mohl se Spartou absolvovat přípravu.

Ještě před prvním ligovým zápasem proti Mladé Boleslavi čeká svěřence kouče Lavičky první utkání druhého předkola prestižní Ligy mistrů, v němž se Pražané střetnou s lepším z dvojice Sheriff Tiraspol (Moldávie) - Aktobe FC (Kazachstán).

Kádr Sparty pro soustředění v Rakousku:

Brankáři: Jaromír Blažek, Matúš Kozáčik, Tomáš Grigar.

Obránci: Michal Kadlec, Petr Voříšek, Jiří Kladrubský, Tomáš Řepka, Marián Had, Jan Krob, Štěpán Kučera, Ondřej Kúdela.

Záložníci: Luboš Hušek, Patrik Berger, Daniel Kolář, Kamil Vacek, Nejc Pečnik, Ondřej Kušnír, Miroslav Matušovič.

Útočníci: Jiří Jeslínek, Marek Kulič, Miroslav Slepička, Libor Došek, Bony Wilfried, Jan Holenda.

jda, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..