Rubriky:

1. liga

Fotbalisté Mladé Boleslavi hráli v přípravě 0:0 s Bohemians 1905

12. července 2008 15:29 - BAKOV NAD JIZEROU

Fotbalisté Mladé Boleslavi nedokázali v dalším z přípravných utkání na nový ročník první ligy vstřelit gól do sítě Bohemians 1905 a s týmem, který sestoupil do druhé ligy, uhráli bezbrankovou remízu. Mladoboleslavští sice měli převahu a vytvářeli si velké množství šancí, ovšem posily Pecka s Papadopulosem, ani Francouz Mendy s mladíkem Řezníčkem nedokázali přesněji zakončit.

Do branky mladoboleslavského celku se poprvé v přípravě postavil Miroslav Miller, který měl být na odchodu z klubu. Na levém kraji obrany pak trenér Pavel Hapal testoval uruguayského zadáka Antonia Fernadeze.

Hapalovi svěřenci si největší šance vytvářeli po standardních situacích, ovšem vršovický brankář Sňozík ani jednu z nebezpečných hlaviček za svá záda nepustil. Když pak v závěru netrefil Řezníček prázdnou branku, skončil zápas 0:0. Boleslav tak podruhé v přípravě vyšla gólově naprázdno.

Mladá Boleslav - Bohemians 1905 0:0
Rozhodčí: Franěk. Diváci: 750.
Sestava Ml. Boleslavi: Miller - Kalina (71. Ševinský), Procházka (48. Rolko), Janíček, Fernandez (46. Hrdlička) - Mendy (46. Kysela), Rajnoch (71. Ganugrava), Sylvestre (46. Opiela), Poláček (71. M. Sedláček) - Pecka (71. Řezníček), Papadopulos (46. Táborský).

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..