Teplice v generálce rozstřílely třetiligový Králův Dvůr

TEPLICE

Sedm branek v neděli nastříleli fotbalisté ligových Teplic do sítě třetiligového Králova Dvora. Hattrick v generálce před startem ligy zaznamenal útočník Tomáš Jun, další dvě branky po střelách z dálky přidal záložník Doležal.

Teplický záložník Jiří Sabou, který v Králově Dvoře před patnácti lety začínal s velkým fotbalem, se na hřiště dostal až v 65. minutě, to už ale jeho bývalý tým prohrával 0:4. Když se minutu před koncem základní hrací doby trefil i Bosňan Mahmutovič, uzavřeli domácí letní přípravu sedmigólovou výhrou.

FK Teplice - FK Králův Dvůr 7:0 (3:0)
Branky: 39., 44. a 57. Jun, 78. a 88. Doležal, 20. Vachoušek, 89. Mahmutovič.
Sestava Teplic: Belic - Vidlička (65. Sabou), Lukáš, Klein, Rosa - Mareš (70. Štohanzl), Ljevakovič, Doležal, Verbíř (65. Gašparík) - Jun (65. Mahmutovič), Vachoušek (74. Smejkal). Trenér: Plíšek.