Okopaného Papadopulose mrzelo, že si Boleslav neodvezla bod

Unavený a s bandáží na pravé noze přišel mezi novináře po utkání na Spartě útočník Mladé Boleslavi Michal Papadopulos. Třiadvacetiletý mladík se do nejvyšší české soutěže vrátil po dvou a půl letech, prohře 0:1 nezabránil. „Chtěli jsme na Spartě nějaký bod urvat, nepovedlo se. Je to škoda, ve druhé půli jsme měli několik šancí a remíza by zápasu slušela,“ řekl po utkání novinářům Papadopulos.

Největší příležitost jste měl vy dvacet minut před koncem, trefil jste jen tyč. Byl jste přesvědčený, že akce skončí gólem?

Rána mi nesedla, ale už jsem míč viděl v brance. Odrazil se od tyčky bohužel ven.

Jaký byl návrat do Gambrinus ligy?

Je to menší zklamání, chtěl jsem se na Spartě ukázat. V Boleslavi jsem od střílení gólů, takže dneska být spokojený nemůžu.

Byl jste před utkáním nervózní?

Tréma vůbec nebyla, až jsem byl překvapený. Na zápas jsem se těšil. Jsem rád, že jsem doma.

V čem se soutěž od vašeho odchodu změnila?

Liga je tvrdá, jak jsem se přesvědčil (vyhrnuje si trenýrky a ukazuje bandáž na noze - pozn. red.). Ale já nejsem žádný bolestínek.

Na konci prvního poločasu vás srazil Řepka, jenž už předtím tvrdě fauloval kolegu z útoku Pecku. Měl být vyloučený?

Za první zákrok dostal žlutou, za faul na mě taky mohl být napomínaný. To je ale věc rozhodčího, ve druhém poločase bylo podobných zákroků několik.