Rubriky:

1. liga

Slovenský fotbalista Grajciar bude hrát za Slavii už na podzim

6. srpna 2008 15:40 - PRAHA

Slovenský fotbalista Peter Grajciar se stal definitivně posilou Slavie Praha. Čtyřiadvacetiletý záložník, který dosud působil v Nitře, ve středu podepsal s mistrovským klubem smlouvu na tři roky. Hráč širšího kádru slovenské reprezentace se dohodl se Slavií na angažmá již dříve, ale v Nitře měl ještě platný kontrakt do konce roku. Kluby se až nyní dohodly na odstupném, jehož výši neoznámily.

 

www.slavia.cz/Ondřej Zlámal

Grajciar se již zapojil do přípravy týmu, ale do středeční ligové předehrávky proti Příbrami ještě nezasáhne. "Věříme, že se nám podaří vyřešit všechny formality a budeme Petera moci dopsat na soupisku pro Ligu mistrů," řekl ředitel Slavie Petr Doležal.

Dodal, že jednání se slovenskou stranou o uvolnění hráče byla obtížná. Slavia dělala vše pro to, aby Grajciar mohl přijít ještě před začátkem sezóny, Nitra ho mezitím přeřadila do rezervního týmu.

"Jsem rád, že se vše dotáhlo do úspěšného konce," uvedl na slávistickém webu Grajciar a Slavii označil za evropský velkoklub. S některými hráči mistrovského kádru se dobře zná, obzvlášť s krajanem Dušanem Šventem. "Proti němu jsem si zahrál ještě v dorostu za Zvolen, to byl ještě v Ružomberku," zavzpomínal Grajciar, který má za sebou jeden reprezentační start.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..