Rubriky:

1. liga

Kulič: Nároďák už ne, zase byste psali, že jsem tlustej

2. září 2008 10:24 - PRAHA

To je zlom! Už zase střílí góly, nahrává na ně. Marek Kulič byl v neděli u obou zásahů Sparty do žižkovské sítě v malém pražském derby. Se Slepičkou, úderným letenským hrotem, zdobil jinak bídné utkání. „Trenér Lavička mi dal šanci a já ji chytil za pačesy,“ liboval si Kulič po zápase. „Hra byla celkově trochu kostrbatá, o to je ale naše vítězství cennější,“ hodnotil.

Pískot fandů na kdysi obávaného střelce, plížícího se bez náznaku šance po hřišti, je, zdá se, alespoň pro tyto dny minulostí. Ale že Kuličovo trápení trvalo pěkně dlouho… „Vypadalo to se mnou všelijak, ale vše se v dobré obrátilo,“ konstatoval.
Před pár týdny přitom dokonce vypadalo už jako úplně hotová věc, že ze Sparty bude muset pryč.

„Doufám teď ale, že tu budu ještě pár měsíců podávat dobré výkony,“ říkal autor druhé branky vítězů. Na tu první Slepičkovi báječně odcentroval. A to další parádní Kuličův centr nejvýraznější sparťanský ostrostřelec současnosi ke gólové trefě nevyužil.

Že by zase reprezentační forma? „Nároďák? To určitě ne. Ještě byste pak zase psali, že jsem tlustej, že tam nepatřím a že jsem ostuda týmu,“ namítal dvaatřicetiletý ofenzívní hráč směrem k novinářům.

vap, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..