Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Liberec zeštíhluje kádr: Matula jde do Teplic, Liška na Slovensko

12. září 2008 12:28 - LIBEREC

Po čtvrtečním odchodu sportovního ředitele Josefa Jinocha nastaly ve fotbalové Slovanu Liberec také změny v hráčském kádru. Klub v pátek oznámil, že obránce Milan Matula přestupuje do Teplic a Jiří Liška jde hostovat do Zlatých Moravců. Matula podle teplického ředitele Františka Hrdličky podepsal v novém působišti tříletý kontrakt.

Tepličtí potřebovali podle jeho slov rychle reagovat na to, že přišli na šest zápasů o stopera Petra Lukáše, který byl potrestán disciplinární komisí svazu za udeření Martina Müllera z Příbrami. Severočeši tak završili nečekané posilování v reprezentační pauze - v týdnu do klubu přišli gólman Michal Daněk a slovenský záložník Blažej Vaščák.

Čtyřiadvacetiletý Matula nepatřil k oporám současného týmu Liberce, v úvodních pěti kolech se stejně jako Liška ani jednou nedostal do sestavy.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga - nadstavbová část

Fortuna liga mění herní formát. Po 30. kole základní části se hraje nadstavbová část, během které jsou kluby rozděleny do tří skupin - o titul, evropské poháry a záchranu. Nadstavba startuje 3. 5. a bude uzavřena 2. 6.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..