Rubriky:

1. liga

Trenér Levý: Zlín mne kontaktoval, bude záležet na nabídce

23. září 2008 14:30

Novým trenérem fotbalistů Zlína by se měl stát Stanislav Levý, který by mohl zacelit mezeru po odvolaném Josefu Mazurovi. Pokud se Levý rozhodne přijmout zlínskou nabídku, bude se muset nejprve dohodnout v Plzni na ukončení smlouvy. „V úterý dopoledně mě kontaktovali ze Zlína, zda-li bych si dovedl představit práci na jejich lavičce. Vše je otázkou jednání,“ řekl Levý v rozhovoru pro Sport.cz.

Předseda představenstva Zlína Ladislav Valášek se po odvolání trenéra Mazury nechal slyšet, že by na lavičce rád viděl právě vás...

Je to tak. V úterý dopoledne mě vedení Zlína kontaktovalo s tím, zda-li bych si dovedl představit práci na jejich lavičce, to je zatím vše.

Takže nějaká další jednání neproběhla?

Zatím ne, ale měli bychom si dát vědět. Podle toho se pak bude vše odvíjet.

Vy máte ale smlouvu v Plzni...

Máte pravdu, do konce října mi běží výpovědní lhůta.

Již jste s někým z Plzně na toto téma hovořil?

Jednáním pověřím svého právního zástupce.

Více o odvolání Josefa Mazury z lavičky Zlína čtěte zde.

V jakém časovém horizontu by podle vás mohlo být vše vyřešeno?

To vám nedokážu přesně říci. Také záleží na zlínské nabídce.

Pan Valášek řekl, že by ve Zlíně rádi nastolili podobný trend jako na Žižkově. To znamená kompletnější práci s mládeží, či posílení funkcí trenéra. Jak by se vám to zamlouvalo?

Něco podobného jsme nastartovali s panem Valáškem již za našeho společného působení v Plzni. Zajímal jsem se o dorost i o juniorku a myslím, že jsme dosáhli slušných výsledků, věřím, že jsme v Plzni odvedli dobrou práci. Prosadit se lze pouze každodenní čtyřiadvacetihodinovou prací pro klub, jiná možnost není.

V českých luzích a hájích jste žádaným trenérem. Chtěli vás v Budějovicích, zájem byl také ze strany slovenského Ružomberoku, to vás musí těšit.

Samozřejmě. Dobré jméno jsem si udělal jako hráč. V České republice jsem po návratu z Německa již od roku 2004, ale v té době jsem byl jako trenér nepopsaný list.

jda, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..