Rubriky:

1. liga

Příchod útočníka Heinze z Nantes do Brna je na spadnutí

28. září 2008 20:34 - BRNO

Do pondělního dopoledne by měl být zpečetěn návrat útočníka Marka Heinze z francouzského Nantes do české ligy, kde se o něj zajímá FC Brno. Jednatřicetiletý bývalý reprezentant by už v úterý mohl v novém působišti podepsat smlouvu.

 

Steilmann Praha

"Nejpozději do pondělního rána by se měli vyjádřit funkcionáři francouzského klubu. S hráčem jsme takřka dohodnuti, na angažmá v Brně se těší. Pokud se všechno podaří dotáhnout, měl by v úterý přiletět do Brna podepsat smlouvu," uvedl na tiskové konferenci po nedělním ligovém utkání s Kladnem majoritní vlastník brněnského klubu Roman Pros.

Heinz potvrdil, že s Brnem už půldruhého měsíce jedná. "Na všem jsme domluveni. Nyní jen záleží na tom, jak dopadne jednání mezi manažerem a klubem FC Nantes, abychom ukončili smlouvu. Potom už nic nebrání, abych podepsal v Brně," uvedl Heinz.

Heinz hrál v české lize naposledy v polovině srpna 2004 v dresu Baníku Ostrava, odkud zamířil do německého Mönchengladbachu. V současné sezoně se ve francouzském klubu ještě nedostal do sestavy.

Ve fázi závěrečného jednání je podle vedení brněnského klubu i příchod útočníka Zbyňka Pospěcha z Artmedie Bratislava.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..