Rubriky:

1. liga

Liberec na startu přípravy přivítal navrátilce z hostování

4. ledna 2009 14:20 - LIBEREC

Jenom staronové tváře se objevily na startu zimní přípravy libereckých fotbalistů, jejichž tým zatím změnily jen návraty čtyř kmenových hráčů z hostování. Kouč Ladislav Škorpil v sobotu před odjezdem na kondiční soustředění do Hrabětic v Jizerských horách přivítal defenzivního univerzála Radka Hochmeistra, který se vrátil z Plzně, obránce Jiřího Lišku (Zlaté Moravce), záložníka Jakuba Dohnálka (Čáslav) a brankáře Maksimse Uvarenka (Vítkovice).

Slovan naopak opustili Vítězslav Brožík, kterého si stáhla Plzeň, aby jej vzápětí poslala na další hostování do Příbrami, a také záložník Jaroslav Dittrich. Ten zamířil zpět do Mladé Boleslavi. ČTK to řekl tiskový mluvčí klubu Lukáš Váňa.

Liberecké hráče hned na začátku přípravného období čeká tradiční kemp v nedalekých Jizerských horách, kde se budou věnovat nabírání kondice především při dlouhých túrách na běžkách. Letos Severočeši svůj hlavní stan rozbili v Hraběticích, odkud si pouze v pondělí odskočí na fyzické testy na pražskou FTVS. V úterý dopoledne fotbalisty čeká setkání s novináři v rámci mediálního dne, hory opustí až v příští pátek.

O den později je pak v Praze čeká halový turnaj Fortuna Víkend šampionů, po něm zase dva třídenní bloky na soustředění v Nymburku, které proloží utkání zimní Tipsport ligy. Od 29. ledna do 8. února budou Severočeši pobývat na Kypru, 15. února absolvují generálku na jarní ligový start proti Českým Budějovicím.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..