Rubriky:

1. liga

Fotbalová Slavia angažovala fyzioterapeutku, která sbírá tituly

14. ledna 2009 14:00 - PRAHA/ŠPINDLERŮV MLÝN

Realizační tým fotbalistů pražské Slavie rozšířila minulou středu Slovenka Denisa Bohiňáková. U týmu působí absolventka FTVS jako kondiční specialistka a fyzioterapeutka. Zkušenosti sbírala například u hokejistů slovenské reprezentace, kterým v roce 2002 dopomohla k titulu světových šampiónů.

 

www.slavia.cz/Ondřej Zlámal

Do Slavie se Bohiňáková dostala přes známou Helenu Fuchsovou, jenž vykonává podobnou práci, ale u hokejové Slavie. „Už z prvních zkušeností bylo znát, že Slavia je výborně pracujícím týmem, který je připravený využít moderních trendů v oblasti kondiční přípravy a regenerace,“ řekla Bohiňáková pro slávistický web.

Ve Slavii vedla několik speciálních tréninků již v prosinci před posledním vystoupením červenobílých v letošní sezóně Poháru UEFA s Ajaxem. Možná i díky ní uhráli svěřenci trenéra Jarolíma na horké amsterdamské půdě remízu 2:2.

Více o soustředění fotbalistů Slavie + video najdete zde.

Vedení sešívaných si od angažování sympatické blondýnky slibuje úbytek zraněných hráčů a zároveň zvýšení jejich výkonnosti, což by mělo pomoci k obhajobě mistrovského titulu.

Jediná žena v realizačním týmu úřadujícího českého mistra a podzimního šampióna pracovala dříve také v Anglii, Řecku a na Kypru a v roce 2002 pomohla slovenským hokejistům ke zlatým medailím z mistrovství světa.

jda, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..