Sigma před odletem do Turecka porazila druholigový HFK

OLOMOUC

Fotbalisté Sigmy Olomouc porazili v posledním přípravném utkání před odletem na soustředění do Turecka městského rivala z druhé ligy HFK Olomouc 3:0. Poprvé v olomouckém dresu nastoupil navrátilec z Kypru David Kobylík a k výhře přispěl gólovým lobem, kterým ve 30. minutě zvýšil na 2:0. Mezi střelce se zapsali i Marek Kaščák proměněnou penaltou a ve druhém poločase Jakub Petr.

Sigmu čekají další přípravné zápasy v Turecku, Hanáci by jich tam měli sehrát pět. "Pomalu se začne krystalizovat základní sestava pro ligu. S přípravou jsem zatím spokojen, akorát nyní od úterý se objevili zranění. Útočník Pospíšil má zlomenou nohu a do Turecka s námi nepojede také stoper Komárek, který má také problémy s nohou," řekl trenér Zdeněk Psotka.

Sigma Olomouc - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
Branky: 7. Kaščák z pen., 30. Kobylík, 63. Petr. Diváci: 300.
Sestava Sigmy: Drobisz - Nuc, Šuškavčevič, Škerle, Onofrej (46. Heidenreich) - Janotka, Kaščák, Nepožitek (53. Štětina), Kobylík - Melinho - Doležal (53. Petr).