Rubriky:

1. liga

Záložník Lukeš musí s přestupem počkat, až Levski někoho prodá

2. února 2009 11:41 - OSTRAVA

Odchod ostravského fotbalisty Martina Lukeše do Levski Sofia závisí na tom, zda vedení bulharského klubu v zimním přestupním termínu prodá jiného hráče. Kluby jsou jinak na podmínkách transferu třicetiletého záložníka dohodnuty.

 

ČTK/Dan Krzywoň

Současný stav se vleče už měsíc. Vedení prvního celku bulharské ligy zaměřilo svou pozornost na ostravského středopolaře už v závěru loňského roku a s Baníkem dojednalo i cenu, za níž Lukeše do Sofie uvolní na hostování.

"Problém je v tom, že mé angažování záleží na tom, zda vedení Levski nějakého hráče z kádru prodá. Už tak jich tam je prý hodně a dále kádr rozšiřovat nechtějí, proto to zatím uvízlo na mrtvém bodě," řekl Lukeš na oficiálním webu ostravského klubu.

Tvořivý ofenzivní fotbalista tak zatím zůstává v přípravě s Baníkem. O Lukeše se v zimě zajímaly i druholigové Slovácko nebo Zlín, který shání posily pro boj o záchranu v nejvyšší soutěži. "Volali mi někdy v prosinci, ale nebylo to tak žhavé. Řeknu to tak: žádnou nabídku předem nezavrhuji, ale s nikým taky nejednám," uvedl Lukeš.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..