Rubriky:

1. liga

Hudec se z testů v Chimki Moskva vrací do Olomouce

5. února 2009 17:13 - BELEK

Olomoucký fotbalista Martin Hudec do Chimki Moskva neodejde. Ruský klub ukončil testování šestadvacetiletého středního obránce s tím, že o dlouhodobější spolupráci nemá zájem.

Vedení čtrnáctého celku ruské ligy vyzkoušelo Hudce na soustředění v Turecku v trénincích i v jednom poločase přípravného utkání proti korejskému soupeři, ale předjednanou dohodu o hostování s opcí nakonec neuzavřelo. "Rozhodli se, že ji neuplatní. Pracuje tam náš bývalý hráč Saša Bokij, proto jsme věřili v určitý olomoucký patriotismus, ale nevyšlo to. Uvědomujeme si, že je složitá doba," řekl ve čtvrtek sportovní ředitel Sigmy Jiří Kubíček.

Hudec se vrátil do přípravy k olomouckým fotbalistům, ale jeho odchod do zahraničí zůstává otevřený. Podle Kubíčka se týká především klubů v ruských a skandinávských zemích, kde přestupní termín ještě neskončil. "V pátek přiletí jeho manažer, sedneme si a poradíme se. Hráče ale v žádném případě nevyhazujeme. Dali jsme mu jen slib, že v případě zahraniční nabídky mu nebudeme bránit," řekl Kubíček.

Právoplatným členem kádru Sigmy se zřejmě brzy stane záložník David Kobylík, který je v přípravě od minulého týdne. "Od nás má podepsanou verzi smlouvy, tak čekáme, až nám ji vrátí," uvedl Kubíček. Kobylík se vrací po téměř čtyřech letech, která strávil v Bielefeldu a kyperské Omonii Nikósie.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..