Papadopulos: Za druhou půli jsme si alespoň bod zasloužili

Úvodní zápas jarní části sezóny si jistě útočník Mladé Boleslavi Michal Papadopulos představoval jinak. V nedělním chladném večeru nestačil se svými spoluhráči doma na Jablonec, který vyhrál 2:1 a z Boleslavi si odvezl cenné tři body. „Jsme zklamaní, první půle nám vůbec nevyšla. Hlavně prvních třicet minut bylo špatných,“ smutnil po zápase Papadopulos.

Jak byste zhodnotil úvodní vystoupení Mladé Boleslavi v jarní části sezóny?

Nevyšla nám první půle. Hlavně prvních třicet minut bylo špatných. Ke konci poločasu jsme soupeře na čtvrt hodiny zatlačili a věřili jsme, že výsledek dokážeme otočit.

Co se dělo o přestávce?

Řekli jsme si, že to zvrátíme, ale paradoxně jsme hned v úvodu druhé půle dostali další gól.

To asi nebylo nic příjemného, že?

Byla to pro nás studená sprcha. Z prvního útoku dal soupeř branku. Pak už jsme neměli co ztratit.

Právě druhá inkasovaná branka vás ale nakopla…

Ano, zvedli jsme se a brzy dokázali snížit a já věřil, že je na otočení výsledku dost času. Měli jsme i další šance, třeba Nečas nebo Táborský, ale vyrovnávací branku jsme už bohužel nepřidali. Za druhý poločas jsme si alespoň bod zasloužili.

O snížení jste se postaral vy, ale velkou radost z gólu asi nemáte…

Jsem rád, že jsem ho dal, ale měl jsem přidat ještě jeden.