Rubriky:

1. liga

Ostravští fotbalisté zaplatí fanouškům domácí zápas s Plzní

25. března 2009 20:29 - OSTRAVA

Ostravské fotbalisty nemine po nevydařeném startu jarní části finanční postih. Hráči se v příštím domácím utkání v sobotu 4. dubna proti Plzni složí divákům na vstupné. Vedení Baníku tím dnes zareagovalo na bídný výkon mužstva v posledním ligovém kole v Příbrami a špatný výsledkový vstup do jarní části vůbec.

Třetí celek podzimu z úvodních pěti jarních kol jen jednou zvítězil. Vedle vítězství nad Teplicemi už doma jen bez gólů remizoval s předposledním Žižkovem a všechna tři utkání venku prohrál.

Vedení klubu však dopálil především mizerný výkon, kterým mužstvo ztratilo zápas v Příbrami, a jako vstřícné gesto fanouškům nabízí na další ligový duel volný vstup.

"Vedení chce dát jasný signál, že přístup musí být u hráčů Baníku příkladný. Rozhodlo, že zatím nepřikročí ke klasickým pokutám, zato hráči zaplatí za fanoušky vstupné. O podrobnostech rozhodnutí i případných dalších krocích bude vedení klubu informovat v závěru tohoto týdne," informoval ČTK manažer pro komunikaci a vnější vztahy klubu Igor Bruzl.

Brány stadionu na Bazalech tak o příštím víkendu budou divákům otevřeny zdarma. O částku se pak podělí hráčský tým.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..