Rubriky:

1. liga

Teplice podaly stížnost na rozhodčího Kocourka

6. dubna 2009 18:59 - TEPLICE

Vedení fotbalových Teplic v pondělí podalo oficiální stížnost na výkon rozhodčího Tomáše Kocourka. Ten podle nich příliš popustil otěže utkání 22. ligového kola ve Zlíně a ignoroval tvrdou hru domácích. Nejvíce ji odnesl teplický útočník Tomáš Vondrášek, který utrpěl po kopanci do hlavy frakturu čtyř lebečních kostí. Podání stížnosti ČTK potvrdil teplický ředitel František Hrdlička.

"Dnes jsme zaplatili padesátitisícový poplatek a podali stížnost," řekl Hrdlička, který svůj úmysl avizoval hned v sobotu po zápase. Prý nechce trest pro rozhodčího, ale především ochránit hráče. "Zdůrazňujeme jim, že na hřišti nemají protestovat, ale teď to vážně přerostlo všechny meze. Musíme se za ně postavit," uvedl teplický šéf.

Hned tři fotbalisté Teplic si z tvrdých soubojů v utkání se Zlínem odnesli zdravotní šrámy. Nejhůře z nich dopadl Vondrášek, který si už do konce sezony nezahraje. "Ten Čelůstkův kopanec rozhodčí vůbec nepotrestal, navíc i když musel vidět krev, tak hru nechtěl přerušit. Ale podobně tvrdých zákroků bylo v tom zápase o dost víc a rozhodčí si nevšiml ani úderu míčem v přerušené hře," dodal Hrdlička.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..