Rubriky:

1. liga

Bolf kvůli problémům s kolenem zřejmě letos dohrál

30. dubna 2009 14:27 - Ostrava

Pro fotbalového obránce René Bolfa už letošní sezóna pravděpodobně skončila. Pětatřicetiletý stoper Ostravy od nedělního ligového utkání se Zlínem laboruje s pochroumaným kolenem a lékaři naznačili, že zřejmě zmešká závěrečných pět kol nejvyšší soutěže.

 

archiv

Pošramocené Bolfovo koleno je důsledkem srážky se zlínským útočníkem Martinem Bačou, který souboj ze závěru prvního poločasu odnesl bolestmi v břišní oblasti a musel být ještě před přestávkou střídán. Ostravský obránce na hřišti vydržel až do 67. minuty, od té doby však ze zdravotních důvodů netrénuje.

"Koleno má hodně oteklé a za těch pár dnů mu z něho vytáhli docela dost vody. Podle posledních zvěstí a informací od lékařů už s ním ve zbytku sezóny spíše nemáme počítat," řekl generální manažer a trenér Baníku Verner Lička.

Utkání se Zlínem by pro někdejšího reprezentačního zadáka mohlo být i posledním v dresu Baníku. O bývalého hráče Auxerre dlouhodobě usiluje druholigová Karviná, jejíž nabídku v zimě Bolf odmítl. Šéf klubu Tomáš Petera po sérii špatných jarních výsledků naznačil, že v létě se Ostrava rozloučí s několika hráči základní sestavy. Podle některých zdrojů je jedním z těchto fotbalistů právě Bolf.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..