Rubriky:

1. liga

Liberecký Nezmar: Že jsme se dotáhli na druhou Spartu? Tu neřešíme...

4. května 2009 10:49

Fotbalisté libereckého Slovanu vykročili nedělní výhrou 4:1 na půdě Mladé Boleslavi výrazně do boje o druhou příčku, kterou před pondělní dohrávkou 26. kola Sparta - Ostrava s letenským týmem okupují. Významně se o to přičinil i Jan Nezmar, který se zapsal mezi střelce hned dvakrát. „Určitě se nechceme ohlížet, jak hrají druhé týmy,“ ubezpečil novináře Nezmar.

 

archiv

Vstřelit dvě branky na půdě Mladé Boleslavi, to se každému nepovede. De facto jste zavelel k obratu...

Oba góly byly opravdu důležité, hlavně první vyrovnávací. Celkově se nám v utkání ale hodně dařilo, vytvořili jsme si množství dalších příležitostí a k tomu jsme měli ještě trochu štěstí.

Třeba po hodině hry, kdy vás střídal Blažek a hned vzápětí tečí zvyšoval na 3:1?..

Zaplať pánbůh, že mě střídal. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdybych byl na hřišti pořád já.

Váš odchod z trávníku byl vynucený?

Ano, píchalo mě v zadním stehenním svalu. Tyto problémy mě sužovaly už před pár dny, den před utkáním ale zabrala masáž, která tuto bolest zastavila.

Vraťme se k vašemu střeleckému koncertu. V této sezóně jsou fanoušci Slovanu zvyklí oslavovat spíše jiného útočníka než vás. Kerič se ovšem ani jednou narozdíl od vás netrefil.

Je pravda, že jsem gólů v letošní sezóně moc nevsítil. Je jedno, kdo z nás branku vstřelí, hlavně aby se vyhrálo.

To se tentokrát povedlo, narozdíl od posledního zápasu, který jste doma s Olomoucí prohráli.

Je to obrovská škoda. O to víc nás to mrzí. V utkání před týdnem jsme byli fotbalovější, bohužel jsme ale vyšli střelecky naprázdno.

V Mladé Boleslavi jste ovšem čtyřmi góly vyprovodili ambiciózní Středočechy ze hřiště a dotáhli se na druhou Spartu, která má ovšem pondělní dohrávku k dobru.

Určitě se nechceme ohlížet, jak hrají druhé týmy. Použiji otřepané, ovšem v tuto chvíli velmi platné rčení, musíme se soustředit na každý další zápas.

mv, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..