Rubriky:

1. liga

Melinho, Hudec ani Hubník s Olomoucí nezačnou přípravu

9. června 2009 18:06 - OLOMOUC

Odchod fotbalistů Melinha a Martina Hudce z Olomouce je znovu reálnější. Klub dnes oznámil, že oba hráči se už 22. června neukážou na startu společné letní přípravy a mohli by zamířit do jednoho z celků druhé německé ligy.

"Melinho a Hudec by měli 25. června v jednom druholigovém německém klubu nastoupit na trénink a zdravotní prohlídku. A do 2. července by mělo být jasno. Půjde o hostování s opcí," řekl na oficiálním webu Sigmy sportovní ředitel Jiří Kubíček.

Podobný případ je i útočník Michal Hubník, který dostal jako třetí hráč ligového kádru Sigmy zelenou k hledání nového angažmá. Podle Kubíčka ale žádného z této trojice klub předčasně nehází přes palubu. "Když se zařadí zpátky, můžou v našem klubu zůstat. To musí být jasné do 2. července. V tomto termínu musíme uzavřít kádr před odjezdem na herní soustředění a pak také soupisku pro Evropskou ligu," prohlásil Kubíček.

Do Olomouce už se naopak z hostování v Bohemians 1905 nevrátí obránce Josef Jindřišek a útočník Lukáš Hartig. S ligovým nováčkem se hanácký klub dohodl na přestupu. Podobně by mohl skončit i záložník Lukáš Bajer. Ten po ročním hostování může zakotvit v polské Odře Wodzislaw, kde přes nedávnem nastoupil do funkce sportovního ředitele loňský olomoucký kouč Martin Pulpit.

"Posiluje nás to, že neprodáváme ty hráče, o které je zájem. Neprodáváme Rossiho, Kaščáka, Hořavu ani Ordoše. Na tyto hráče máme nabídky z mnoha zemí," řekl Kubíček.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..