Rubriky:

1. liga

Zlínský obránce Čelůstka je blízko přestupu do Slavie

20. června 2009 15:05 - PRAHA

Čtvrtou letní posilou fotbalové Slavie Praha by se měl v brzké době stát zlínský obránce Ondřej Čelůstka. Moravský klub o tom informoval na svých webových stránkách, ČTK to potvrdil i ředitel ligového mistra Petr Doležal.

"Intenzivně o přestupu jednáme. Myslím, že začátkem příštího týdne bychom mohli dotáhnout jednání do konce. Hráč s týmem v neděli na soustředění nejspíše neodjede. Napřed by absolvoval fyzické testy a poté by za mužstvem odjel do Krkonoš," řekl Doležal.

O Čelůstku měl údajně zájem i bundesligový Hannover, ale zlínský odchovanec nakonec zamíří do Edenu. "Dohoda mezi všemi zainteresovanými stranami se finalizuje. V tuto chvíli jsme na dobré cestě, ale neradi bychom cokoliv dalšího zakřikli," citoval klubový web předsedu představenstva Ladislava Valáška.

Slavia by tak přetáhla sestoupivšímu Zlínu oba krajní obránce. Počátkem června se s pražským klubem dohodl i čtyřiadvacetiletý levý bek Vitalij Trubila, který v Tescomě na jaře hostoval z Mostu.

Čelůstka, který před dvěma dny oslavil dvacáté narozeniny, se v nejvyšší soutěži zabydlel až letos, záhy se ale vypracoval v oporu a ke 22 startům přidal i tři branky. Na konci května se dočkal i premiérové pozvánky do reprezentační jedenadvacítky.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..