Rubriky:

1. liga

Nové představenstvo FK Teplice odmítlo dohady o prodeji klubu

3. července 2009 16:52 - TEPLICE

Teplický fotbalový klub se prodávat nebude. Po svém zvolení to oznámil nový předseda představenstva Pavel Šedlbauer, který ve funkci nahradil Štěpána Popoviče, jenž odešel do důchodu. Nový šéf teplického fotbalu, který dosud působil jako předseda dozorčí rady klubu, zastává řadu významných funkcí ve sklářské společnosti AGC, jež je majitelem klubu. Informaci přinesl klubový web.

Krátce po svém zvolení do čela klubu se Šedlbauer setkal s vedením, realizačním týmem i hráči a oznámil jim, že prodej klubu není na programu dne. "Naprosto zřetelně bych rád řekl, že prodej klubu není žádná firemní priorita. Máme velmi dobrou finanční situaci a chod klubu je zajištěn," prohlásil Šedlbauer. Spekulace o prodeji zahraničním zájemcům označil za nehoráznou lež. "Třebaže nás zasáhla ekonomická krize jako všechny, fotbalový klub je zajištěn," uvedl.

Klubový ředitel František Hrdlička, jehož zásluhou se kdysi tápající klub dostal zpět na prvoligovou mapu, si podpory sklářské firmy cení. "Pro nás je velmi důležitá věc, že fabrika klub neopouští. Nesmírně si té podpory vážíme. Ze strany státu ani kraje není zájem o zdejší fotbal žádný. Je jasné, že bez sklárny by fotbal v Teplicích nebyl a v historii se mu zde nejvíce dařilo ve spojení s ní," řekl Hrdlička.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..