Rubriky:

1. liga

Krajčík se možná po půlroce vrátí do Slavie

5. července 2009 16:56 - PRAHA

Slovenský fotbalový reprezentant Matej Krajčík se pravděpodobně vrátí po půlroce do mistrovské Slavie. V lednu odešel z pražského klubu do italské Regginy, s níž sestoupil do druhé ligy a následně se s jejím vedením dohodl na zrušení dvouleté smlouvy.

Se Slavií začal Krajčík nyní trénovat a netají se přáním se do Edenu vrátit. "Pokud mě slávisté budou chtít, potěší mě to," uvedl jednatřicetiletý obránce, jenž přispěl k triumfům červenobílých v uplynulých dvou ligových ročnících.

"Zatím s námi trénuje a jednáme. Řekli jsme si představy a vzali čas na rozmyšlenou s tím, že do pátku případný návrat vyřešíme. Umím si představit, že se dohodneme a Matej s námi pojede na soustředění do Seefeldu," řekl v neděli ČTK člen představenstva Slavie Tomáš Rosen.

Krajčík přišel do Slavie v roce 2003, ale zpočátku se do kádru neprosadil, a byl na hostováních na Žižkově a v Českých Budějovicích. Místo v sestavě si vybojoval až pod koučem Karlem Jarolímem a zatím v červenobílých barvách nasbíral 91 prvoligových zápasů, v nichž dal čtyři branky. Celkem v lize odehrál 102 utkání.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..