Rubriky:

1. liga

VIDEO: V letenské Generali aréně se bude hrát na podzim bez plotů

22. července 2009 12:10 - PRAHA

Nejen s novými cíli a pochopitelně posilami, ale i na stadiónu nesoucím nyní název Generali aréna vstoupí fotbalová Sparta do nastávajícího podzimu. Dvě velkoplošné obrazovky, ale třeba i odstraněné ploty dělící hřiště od publika přivítají sparťanské fanoušky.

Už úterní kvalifikace o Ligu mistrů proti řeckému Panathinaikosu Atény se bude hrát na Letné bez plotů. „Jsem přesvědčen, že zápas zvládneme. A že posílením pořadatelské služby zvládneme i další utkání. A nejde jen o počet lidí, ale i o jejich profesionalitu,“ je přesvědčen ředitel komunikace z Letné Ondřej Kasík.

Právě odstranění bariér bylo jedním z toužebných přání sparťanských fanoušků. Jejich touha byla vyslyšena právě díky nové spolupráci Sparty se společností Generali.

"Odstranění plotů bude velkým plus, konečně to bude na Letné vypadat jako v Anglii. Diváci budou mít blíž k hráčům a ploše, takže vznikne fotbalové prostředi, jak má být," pochvaloval si sparťanský stoper Roman Hubník.

„Sparta jako marketinkový produkt bude mít za několik let mnohem větší hodnotu, než má dnes,“ vysvětlil generální ředitel společnosti Generali Petr Kopecký, proč tříletou spolupráci se Spartou podepsal.

„Spojuje nás historie plná úspěchů, evropský nádech značek a touha jít nahoru. My jsme v České republice čtyřkou, ale chceme dál stoupat vzhůru, Sparta se musí na špičku také vrátit. Proto jsme připravili společný marketinkový plán, jak spojení zúročit,“ dodával.

Finanční podmínky nového partnerství všech nechtěl prozradit ani on, ani vedení Sparty. „Necháme si ho pro sebe,“ pravil lakonicky Kasík.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..