Rubriky:

1. liga

Bod je dobrý, pořádně jsem si zařvali, jásal kladenský kapitán Szabo

26. července 2009 13:00 - LIBEREC

Oslavný ryk jako po vítězství se nesl z kladenské šatny, ač Středočeši v prvním kole nevyhráli. „Bod zvenku je dobrý. Navíc z Liberce, pořádně jsem si zařvali,“ radoval se i kapitán týmu Ondřej Szabo z remízy 1:1. Šipkou po zbrusu novém vlhkém libereckém trávníku před tím slavil svoji parádní trefu, jež rozjařila i třicítku kladenských fandů v hledišti.

Když se vám povedlo parádně otevřít skóre, muselo vás napadnout, že můžete mít proti tentokrát bezzubému Liberci i tři body. To by teprve byl řev...

Vypadalo to ale pak v závěru všelijak. Tohle bereme. Kdyby nám někdo řekl před zápasem, že můžeme mít bod, byli bychom spokojeni. Pomohlo, že jim chyběli Kerič a Blažek. Mají ale vysoké ambice, remíza je proto pro nás dobrá. Tak jsme si zařvali, i když jsem nevyhráli.

Co vaše branka z přímého kopu do šibenice? Dal jste někdy hezčí?

Dal jsem pěkný gól i v Olomouci. Ještě za Teplice. Ale já to hodnotím podle toho, co přinesl mužstvu. Bodovali jsme, to je důležité.

Dá se říct že to bylo dokonale kopnuté?

Byl to gól, tak asi ano. Zase tolik jsem o tom nepřemýšlel. Chtěl jsem překopnout zeď a vyšlo to.

Jste opět podceňovaní, jakoby už předem určeni pro sestup do druhé ligy. Motivuje vás to, nebo naopak sráží?

Začínám na Kladně třetí rok a je to pořád stejné. Přečteme si to, ale staráme se o sebe a hrajeme. Trenér říká, že to může být naše výhoda.

vap, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..