Rubriky:

1. liga

Nedělní fotbalový šlágr mezi Spartou a Ml. Boleslaví živě na Sport.cz

21. srpna 2009 16:15 - PRAHA

Seriál televizních přenosů z nejvyšší fotbalové soutěže na Sport.cz pokračuje. A dokonce šlágrem kola, neboť v neděli budeme servírovat atraktivní duel vedoucí Mladé Boleslavi, která se od 19 hodin představí na pražské Letné proti Spartě. „Start nám vyšel, ale až proti Spartě se ukáže, nakolik můžeme být spokojeni,“ krotí euforii panující v městě automobilů trenér Dušan Uhrin.

 

Petr Hloušek, Právo

Z každého ligového nabízel Sport.cz jedno vybrané utkání, další dějství nejvyšší domácí fotbalové soutěže nebude výjimkou. Nedělní zápas Sparty s Mladou Boleslaví Česká televize nevysílá a proto ho bude Sport.cz od 19 hodin fanouškům servírovat na adrese http://fotbal.sport.cz/fotbal/primy-prenos/.

Jde o mimořádně ostře sledovaný duel, neboť Mladá Boleslav odstartovala do ligy výborně, v prvních čtyřech kolech ještě neprohrála a nasbírala už deset bodů, které ji vynesly na první příčku tabulky. „Chci na svých svěřencích, aby hráli útočný fotbal, což nám zatím vychází. Deset bodů máme, takže maličká spokojenost samozřejmě panuje, dosavadní výsledky však budeme muset potvrdit právě na Spartě,“ uvědomuje si mladoboleslavský trenér Dušan Uhrin, že opravdová zkouška teprve přichází.

Obzvláště pikantní příchuť bude mít letenský duel pro Marka Kuliče, který se v létě vrátil zpátky ze Sparty do Mladé Boleslavi a tam hraje jako vyměněný. „Jsem doma, máme supermančaft a výborného trenéra, v tom to,“ vysvětluje navrátilec Kulič své fotbalové vzkříšení. „Teď ale musíme zabrat v Praze. Jasně, že se na tento zápas obrovsky těším,“ dodával.

I pro Spartu je střetnutí s Mladou Boleslaví velice důležité, neboť zatím nasbírala v lize jen šest bodů a další ztrátu na domácím hřišti si nepřipouští. Stačila remíza s klokany... „V obou předchozích zápasech jsme hráli na jednu bránu, střeleckých pokusů měli spoustu, ale střelecky se zatím neprosazujeme,“ věří sparťanský trenér Jozef Chovanec, že v neděli proti Mladé Boleslavi přijde obrat a střelecké probuzení, které uvidí diváci díky Sport.cz i na http://fotbal.sport.cz/fotbal/primy-prenos/.

zp, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..