Bohemians 1905 podlehli v přípravě oslabenému Norimberku

NORIMBERK

Fotbalisté Bohemians 1905 podlehli v pátečním přípravném utkání 0:3 v Norimberku. Domácí bundesligový tým zvítězil výrazně i přesto, že více než polovinu utkání odehrál v deseti po vyloučení kapitána Andrease Wolfa.

Wolf musel do kabin předčasně těsně před poločasem, kdy strkanici s Lukášem Hartigem ukončil úderem hlavou a dostal červenou kartu. Norimberskému obránci kvůli tomu hrozí distanc v lize, neboť v Německu se disciplinárně postihují i incidenty z přípravy.

Góly začaly padat po přestávce. V 55. minutě se trefil Bunjaku, čtyři minuty nato zvýšil slovenský záložník Mintál z penalty po faulu Marka Nikla, jenž právě v Norimberku působil dlouhých devět let do roku 2007. Skóre zpečetil minutu před koncem Eigler.

Přípravné fotbalové utkání v Norimberku:
1. FC Norimberk - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
Branky: 55. Bunjaku, 63. Mintál z pen., 89. Eigler. ČK: 43. Wolf (Norimberk). Diváci: 500.
Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek (70. Pávek), Nikl, Lukáš, Rychlík - Janek (65. Hašek), Hrdlička, Štohanzl, Bartek - Škoda (65. Kaufman), Hartig (46. Zelenka).