Rubriky:

1. liga

Suchý dostal k jubileu pásku, marně žádal penaltu

13. září 2009 12:00 - LIBEREC

Slávisté se zlobili, lomili rukama, marně však v souboji s Libercem volali po penaltě. Hned několikrát. „Nedělám to většinou, ale teď to musím říct: myslím, že ve dvou případech měl sudí Královec pískat pokutový kop,“ tvrdil po nerozhodné bitvě i kouč slávistů Karel Jarolím.

O které momenty šlo? O ruku Gecova v závěru. A také sérii Vasiljevičových pádů v pokutovém území domácího týmu. „Snad leda ta ruka, Vasiljevič tomu přidával. Penalty to nebyly“ tvrdil obránce domácích Theodor Gebre Selassie.

„Ruka byla určitě, jenže rozhodčí tvrdil, že ji měl hráč u těla,“ podotkl kapitán hostů Marek Suchý, marně u arbitra reklamující pokutový kop. A nakonec lamentoval nad výsledkem. „Je to ztráta,“ poznamenal po svém jubilejním zápase.

Hrál 100. zápas v lize. Poprvé od začátku s kapitánskou páskou. Vlček, za kterého nemohl tradičně zaskočit zrněný Jaroslav Černý, mu ji propůjčil. „Když Standa není kapitánem, tak dává góly. Škoda, že to neplatilo i tentokrát a něco mu tam nespadlo,“ posteskl si Suchý. Předešlé jubileum bylo pro něj radostnější. „V 50. zápase proti Plzni jsem sám dal gól,“ lovil v paměti. „Ale stovka mi nepřinesla jen radost, horší vzpomínky mám na chvíle, kdy jsem se v lize zranil,“ říkal.

vap, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..