Rubriky:

1. liga

Obránce Bohemians Praha Macháček přijde o derby se Spartou

22. října 2009 19:53 - PRAHA

Obránce Bohemians Praha Pavel Macháček přijde o nedělní ligové derby se Spartou. Disciplinární komise fotbalového svazu mu ve čtvrtek zastavila soutěžní činnost na jedno utkání za vyloučení v zápase v Mladé Boleslavi, kde faulem před prázdnou brankou zabránil ve skórovaní domácímu Janu Rajnochovi.

Dvanácté kolo vynechá i plzeňský útočník František Rajtoral, který dostal červenou kartu v duelu na půdě vedoucího Jablonce, který předtím rozhodl jediným gólem. Za čtyři žluté karty si v nejbližším utkání nezahraje Štěpán Vachoušek z Teplic.

Hned čtyři zápasy zmešká ve druhé lize Petr Loos z Mostu, jenž byl vyloučen za hrubé nesportovní chování v utkání na hřišti Dukly Praha. Třikrát si nezahraje po vyloučení za surovou hru Václav Cverna z Vítkovic a dva zápasy vynechá jeho spoluhráč Peter Sládek kvůli stejnému prohřešku.

Čtyři žluté karty vystavily stop na jedno utkání trojici Ondřej Ficek (Karviná), Kevin-Piere Lafrance (Most) a Zdeněk Koukal (Žižkov).

Kladnu, Sigmě Olomouc a druholigovým Vítkovicím hrozí trest za nedostatečnou pořadatelskou službu. Disciplinární komise s nimi ve čtvrtek zahájila řízení a pozvala si jejich zástupce na příští jednání.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..