Rubriky:

1. liga

Ostravský Strnad vsadil a vyhrál dvě večeře

25. října 2009 12:42 - OSTRAVA

Útočník Miloslav Strnad přišel na Bazaly za trenérem Koubkem v létě z Bohemians 1905. Po sobotním duelu Baníku s týmem z Ďolíčku měl dvojnásobnou radost. K vítězství svého nového týmu nad předchozím přispěl krásným gólem z voleje a nad svými bývalými spoluhráči a kamarády vyhrál dvě večeře.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

První mu zaplatí Michal Dian, protože Baník vyhrál a vstřelil klokanům od Botiče jako první v soutěži více než jeden gól. Druhou brankář Sňozík, protože ho Strnad překonal. A mohl dokonce dvakrát.

Urostlý útočník se rybičkou vrhnul po centrovaném míči ze strany, brankáři Bohemians 1905 se ale podařilo na balón sáhnout a pozměnit směr jeho letu. Padl na Strnadovu hlavu zezadu a odrazil se do bole. „Ještě že tak, jinak bych se Strnym nevydržel,“ ulevil si Radek Sňozík.

Gól Miloslava Strnada  ve 32. minutě byl krásný. Při rohovém kopu stál kousek ve vápně a míč kopnutý Tchuřem  padal k němu. Napálil jej z voleje a trefil k tyči. Nechytatelně. „Jestli to byl nacvičený signál? Byl. Akorát, že gól měl dát Aleš Neuwirth,“ usmíval se fotbalista, který pochází z Benešova u Prahy.

Výhry si vybere v prosinci o dovolené v Praze

„Obě výhry si vyberu o dovolené v prosinci v Praze,“ oznámil Strnad a rázně odmítl spekulaci, že se Bohemians 1905 mstil za to, že po čtyřech letech o něho ztratili zájem. „Kdepak, já proti Bohemce nemohu říct ani slovo, mezi jejími hráči mám dobré kamarády a nadále jsem její fanoušek. Teď mi ale srdce bije silněji pro Baník, to je jasné,“ vykládal.

V létě v Bohemians sázeli na útočné duo Zelenka - Hartig. „Dostali jsme z Baníku velmi dobrou nabídku a Zelenka vypadal velice dobře. Navíc útočníků jsme měli dost, proto jsme Miloše do Ostravy pustili,“ vysvětloval Strnadův přestup trenér z Ďolíčku Pavel Hoftych. „Pomohli jsme mu. Miloš se evidentně cítí dobře, je spokojený. Baník hraje jiným stylem a takovému útočníkovi, jako je on, velice vyhovuje, když za ním létají tryskáči jako v Baníku. Tušil jsem, že nám gól dá,“ dodal.

„Řekl bych, že Ostravě takový důrazný, urostlý útočník jako je Strny chyběl,“ všimnul si kamarád Sňozík.

Vladimír Kolář, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..