Rubriky:

1. liga

Fotbalisty Českých Budějovic posílil obránce Laštovka

12. listopadu 2009 11:33 - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Fotbalisty Českých Budějovic ve čtvrtek posílil obránce Josef Laštovka. Sedmadvacetiletý pravý zadák bude v posledním týmu první ligy působit jako amatérský hráč, protože přišel z třetiligového německého Wackeru Burghausen po skončení přestupního termínu. V barvách Dynama může nastoupit už v příštím ligovém duelu v Brně.

 

David Veis, ČTK

Laštovka je pátým hráčem, kterého Jihočeši získali v průběhu podzimní sezóny. Již dříve tým posílili obránci Jan Krob s Ronaldem Šikličem a záložníci Michal Doležal se Slovákem Peterem Černákem.

"I přes podzimní posílení kádru se nedostavily výsledky, jaké jsme očekávali, a proto dojde i v zimní přestávce k několika změnám. Toto je první z nich. Chceme udělat maximum pro to, aby i tento ročník první ligy byl pro náš tým úspěšný," uvedl v tiskové zprávě českobudějovický generální manažer Jiří Kotrba.

Laštovka nasbíral v letech 1999 až 2005 119 ligových startů v dresu Jablonce a vstřelil tři branky. Po skončení smlouvy odešel do Německa, kde působil ve druholigovém Fürthu a naposledy v Burghausenu. Odchovanec Soběhrd prošel mládežnickými reprezentacemi a získal bronzové medaile na evropských šampionátech hráčů do 16 a 19 let.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..