Rubriky:

1. liga

VIDEO: Za debakl Teplic v Olomouci prý může chřipka

24. listopadu 2009 07:00 - OLOMOUC

Chřipka, která řádila v táboře fotbalistů Teplic rozhodla o tom, že utržili na Hané nevídaný výprask. Alespoň Severočeši o tom byli přesvědčeni. „Takový už je fotbal, byli jsme zdecimovaní rozsáhlou marodkou a hráli, na co jsme momentálně měli. V závěru nám chyběly síly a Sigma toho využila. Bohužel, pan Lubas rozhodl, že se bude hrát a tak nám nic jiného nezbývalo. Určitě jsme ale herně nepropadli. Hlavy máme nahoře,“ tvrdil například středopolař Štěpán Vachoušek.

 

Libor Zavoral, ČTK

Podobný názor měl i kouč Teplic Jiří Plíšek. „Tušili jsme, že nebude chtěno, aby se utkání odložilo. Hrát museli tři hráči na hranici sebeobětování se pro tým. Měli jsme proto ze zápasu obavy a všichni jste viděli, že oprávněně. Nebylo nám prostě umožněno odehrát v Olomouci férové utkání,“ tvrdil rozčílený Plíšek, jemuž se nelíbil ani výkon sudího Patáka. „Normálně rozhodčí nehodnotím. Dnes ale udělám výjimku. Paták měl některé věci jasně v rukou a dobře věděl, co dělá. Třeba Škerle měl dostat druhou žlutou a tedy červenou,“ zlobil se Plíšek.

„Já myslím, že chvíli pískal tak a pak zase jinak. Prvnímu gólu Teplic předcházel šlapák na Dreksu a Paták nepískal. Výsledek však neovlivnil,“ reagoval trenér Sigmy Zdeněk Psotka.

„A chřipka v Teplicích? To šlo mimo nás. My jsme hrát chtěli. Ovlivnit jsme to ovšem nijak nemohli. Rozhodl svaz,“ dodal k nářkům Severočechů olomoucký kouč.

pem, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..