Rubriky:

1. liga

Fotbalista Blažek čeká, jestli ho Liberec uvolní do Bursasporu

21. prosince 2009 17:43 - LIBEREC

Liberecký útočník Jan Blažek se vrátil z herních testů v Bursasporu s tím, že by v aktuálně druhém týmu turecké fotbalové ligy rád zakotvil natrvalo. Jednadvacetiletý hráč nyní bude čekat, zda jej Slovan uvolní. Liberecké vedení však zatím nikdo z Bursasporu nekontaktoval. Představitelé klubu se však netají tím, že v případě dobré nabídky jsou ochotni o Blažkově přestupu jednat.

Na Blažka udělal krátký pobyt v Bursasporu, kde působí na hostování z Besiktase Istanbul bývalý liberecký obránce Tomáš Zápotočný, dobrý dojem. "Kdyby záleželo na mně, tak bych to tam zkusil. Ale záleží samozřejmě na tom, jak se k tomu postaví Liberec," uvedl pro ČTK Blažek, který v Liberci v 81 ligových zápasech nastřílel 21 branek a v listopadu si odbyl premiéru i v reprezentaci.

V Turecku prý rychlonohý útočník zanechal dobrý dojem. "Klub má o něj zájem," řekl hráčův manažer Pavel Paska. Liberec však zájem tureckého klubu zatím registruje jen z médií, k žádným konkrétním jednáním prý nedošlo. "My žádnou iniciativu vyvíjet nepotřebujeme, počkáme si na to, s čím přijde turecký klub. Pokud bude nabídka zajímavá, můžeme o Blažkově uvolnění jednat," řekl ČTK ředitel klubu Libor Kleibl.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..