Rubriky:

1. liga

Útočník Blažek opustí Liberec a bude hostovat v Larisse

22. ledna 2010 17:55 - PRAHA

Fotbalový útočník Jan Blažek opouští Liberec a míří do řecké Larissy. V sobotu by měla být do úspěšného konce dotažena dohoda o jeho půlročním hostování s následnou opcí. ČTK to řekl agent Jiří Rosický ze společnosti ISM, která Blažka zastupuje.

 

Petr Horník, Právo

Jednadvacetiletý Blažek už během prosince podstoupil testy v Bursasporu, ale Liberec se s tureckým klubem nedohodl na podmínkách jeho uvolnění a Blažek od ledna dál trénoval s mužstvem Slovanu. V jarní části ligy se však Blažek v libereckém dresu podle všeho už neobjeví.

Severočeši totiž našli společnou řeč s Larissou, které patří třinácté místo v nejvyšší řecké soutěži. "Bylo to všechno hodně rychlé, ale doufám, že všechno dopadne dobře. Rád bych to v zahraničí zkusil," řekl Blažek ČTK.

Už dnes vpodvečer společně s Rosickým odletěli do Řecka a během soboty by měla být dohoda zpečetěna. "Zbývá doladit poslední detaily, kluby jsou na všem dohodnuté," poznamenal Rosický.

Blažek v české lize odehrál 81 zápasů a nastřílel 21 branek, v roce 2006 pomohl Liberci k zisku titulu. V listopadu si během přípravného turnaje ve Spojených arabských emirátech odbyl i premiéru v reprezentaci.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..