Rubriky:

1. liga

Sparta stále vyhlíží nové posily, variantou je i útočník Šebo

2. února 2010 11:16 - LA CALA

Trenér fotbalové Sparty Jozef Chovanec stále ještě neuzavřel kádr pro jarní sezónu a rád by ho okysličil o dva hráče. Posilou Pražanů by se mohl stát slovenský útočník Filip Šebo z francouzského Valenciennes, ale na Letné zvažují i další adepty ze zahraničí. Chovanec by přivítal i jednu posilu do středové řady.

 

Milan Malíček, Právo

Sparta má v kádru dost útočníků i po odchodu Jana Holendy do ruské Machačkaly, ale Chovanec by rád zvýšil konkurenci v týmu a vyhnul se případným potížím se složením mužstva v jarní sezoně. "Během tří měsíců se odehraje kompletní druhá polovina ligy a k tomu pohár, potřebujeme široký kádr," uvedl letenský kouč před odletem na soustředění do Španělska.

Pětadvacetiletý Šebo by mohl být hráčem, kterého Sparta nyní postrádá. Důrazný, silový hráč, který dokáže být velmi platný při agresivním napadání.

"Šebo je jednou z možností, ale k definitivní dohodě je ještě daleko," řekl personální ředitel Sparty Jakub Otava s tím, že Chovanec by byl rád, aby se případná posila připojila k týmu ještě ve Španělsku, kde bude mužstvo další týden.

Slovenský fotbalista prošel tři zahraniční ligy, nikde se však neuchytil na delší čas a také ve francouzském Valenciennes jen paběrkuje. Nejúspěšnější období strávil v Austrii Vídeň. Později hrál v Glasgow Rangers a ve Francii působí od roku 2007. Na kontě má osm reprezentačních startů a pět branek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..