Slavia zdolala v přípravě Las Palmas brankou Ivanovského

LAS PALMAS

Brankou makedonské posily Mirka Ivanovského zvítězili fotbalisté Slavie Praha v přípravě v Las Palmas nad domácím týmem 1:0. Druhým soupeřem Pražanů na soustředění na Kanárských ostrovech bude ve čtvrtek tým Vecindario.

Radost fotbalistů Slavie

Proti druholigovému domácímu celku se trefil již v sedmé minutě Vlček, ale rozhodčí jeho gól pro ofsajd neuznal. Za čtvrt hodiny se rovněž předčasně radoval Šenkeřík, ani druhá branka ze stejného důvodu neplatila.

Slavia měla převahu, vytvořila si více šancí, ale v poslední minutě před přestávkou mohla inkasovat. Tvrdá střela Darina ale skončila na boční síti gólmana Vaniaka. Toho v druhém poločase nahradil slovenský reprezentant Senecký, kterého Slavia zkouší.

Jediná branka padla v 71. minutě, když Hlouškův rohový kop vrátil u zadní tyče hlavou Trubila a nejlépe se zorientoval Ivanovski. Vyrovnat mohl dvě minuty před koncem Márquez, jenž se ocitl sám před Seneckým, ale se střelou otálel a Hubáček mu míč sebral.