Rubriky:

1. liga

Prodej Sparty? Nesmysl, tvrdí její prezident Košťál

1. října 2003 10:12 - PRAHA

Zvěsti o tom, že by byla Sparta momentálně na prodej a měl by ji získat ruský milionář Rebjonok, který vlastní například karlovarský hotel Imperial, zcela popřel prezident klubu Vlastimil Košťál cestou na utkání Ligy mistrů do Říma. "Samozřejmě že všechno je na prodej, ale o něčem takovém neuvažujeme," prohlásil.

 

Archiv

"Nebudu spekulovat o ceně Sparty a možnostech pana Rebjonka, nevím o něm nic, ale asi to bude někde jinde. Nikdo nás ani v tomto smyslu nekontaktoval," zdůraznil Košťál.

Myslí si na Pospěcha

Vyjádřil se také k možným změnám v lednovém přestupním termínu. "V hledáčku máme skutečně ostravského Pospěcha, ale jak už to u Sparty bývá, její rozhled je široký a nesleduje jen pár hráčů. Kvalitní krajní obránce by se nám určitě hodil. Zatím jsme s Ostravou nejednali, to má čas. Uvidíme také, co získáme v Lize mistrů a zda se uskuteční připravovaný velký prodej jednoho hráče do Ruska. Kdo to bude, zatím neprozradím," sdělil.

Údajně by mohlo jít o Hübschmana nebo Sionka. Košťál se vyjádřil i ke stále diskutovanému odmítnutí koupit z Teplic Horvátha za necelých dvacet miliónů korun. "Určitě to je velmi kvalitní hráč a ve Spartě by se uplatnil. My však musíme myslet dál. Těžko bychom ho prodali do zahraničí za takovou cenu, aby se celá transakce klubu vyplatila," podotkl Košťál.

Karel Felt

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..