Rubriky:

1. liga

Bohemians Praha protestují kvůli odvolané penaltě

16. března 2010 19:47 - PRAHA

Vedení Bohemians Praha si v protestu u komise rozhodčích Českomoravského fotbalového svazu stěžuje na rozhodčího Jiřího Adama. Ten v nedělním utkání se Slováckem ukázal po zákroku hostujícího Urbánka na domácího útočníka Ibeho na značku pokutového kopu, ale vzápětí penaltu odvolal. Zápas skončil nerozhodně 1:1.

 

Libor Zavoral , ČTK

"Byla to jasná penalta. Byla odpískána, ale poté zcela nesmyslně odvolána. Nechápeme proč, možná na pokyn pomezního rozhodčího, ale ten situaci určitě neviděl lépe než Adam. Body nám to nevrátí, ale protest podat musíme," řekl ČTK sekretář a manažer střížkovského klubu Vladimír Rosenberger.

Ke sporné situaci došlo po hodině hry "záchranářského" duelu týmů z chvostu tabulky. Domácí rozehráli standardní situaci a Ibemu chyběly jen centimetry, aby rybičkou zasáhl centrovaný míč. Rozhodčí hned poté ukázal na penaltu, zřejmě za Urbánkův faul, ale po chvíli svůj verdikt odvolal.

"Nevím, co se tam dělo okolo té penalty, ale byla jasná. Hráč hostů Ibeho držel," uvedl na pozápasové tiskové konferenci střížkovský kouč Jaromír Jindráček.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..