Rubriky:

1. liga

Slavia svolává na nedělní dopoledne tiskovku. Přežije Jarolím?

27. března 2010 23:46 - PRAHA

Hodinu před sobotní půlnocí dorazila do sportovních redakcí nečekaná pozvánka. Vedení fotbalové Slavia svolává na neděli mimořádnou tiskovou konferenci, která se uskuteční v Edenu v 11:45 hodin. Všechny další informace budou sděleny až na místě. Nabízí se ovšem jediné vysvětlení - neúspěšný obhájce titulu možná odvolá trenéra Karla Jarolíma!

 

Petr Horník, Právo

Postup do pohárů z Gambrinus ligy může Slavia po domácí porážce s Liberce již odepsat. A pokud by vsadila na léčbu novým koučem, má to smysl udělat před čtvrtfinále Ondrášovka Cupu se Spartou, které rozehraje již ve čtvrtek. Ještě v pondělí čeká červenobílé náročná ligová dohrávka v Ostravě.

Slavia prohrála tento týden jak na Slovácku, tak doma s Libercem. Pozice kouče Karla Jarolíma se tak povážlivě zhoršila. „O místo na lavičce se nebojím, i když stát se může samozřejmě cokoli,“ řekl zaraženě po poslední porážce.

Že by sám odstoupil? Že by se panující krizi snažil řešit rezignací? Že by po blamáži s Libercem nabídl slávistické generalitě svou funkci? „I to je varianta,“ připustil Jarolím popuzeně s pohledem zapíchnutým do země.

Byla by to ale pro něho asi krajní varianta, protože hned začal zdůvodňovat, co jeho mužstvu na jaře schází, proč prohrává a manko na příčky zaručující cestu do pohárové Evropy kolo od kola narůstá.

"Máme teď v noci jednání o nějakých změnách ve vedení klubu, ale pochopitelně o tom nemůžu víc mluvit," řekl ČTK předseda představenstva Slavie Tomáš Rosen.

Loni měl Jarolím blízko k prestižní funkci kouče národního týmu. Bude i po nedělní mimořádné tiskovce ještě trenérem Slavie?!

dos, zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..