Rubriky:

1. liga

Kapitán Baníku Lukeš: O titul se budeme rvát ze všech sil

2. května 2010 22:16

Lídr ostravského Baníku a jeho kapitán Martin Lukeš si z hřiště po remíze se Spartou odnášel smíšené pocity. „Jedno je jisté, výsledek je spravedlivý. Určitě je výhodnější pro Spartu, toužili jsme ji porazit,“ řekl po utkání. Doplnil, že o titul se bude bojovat až do posledního kola. „Je důležité, že jsme stále ve hře, budeme se rvát ze všech sil.

 

Aleš Krecl

Výsledek vás zarmoutil, anebo jej berete?
Pocity jsou smíšené a jedno je jisté, ten výsledek je spravedlivý. Určitě výhodnější je pro Spartu. Moc jsme toužili ji porazit, ale proti nám stál velice silný soupeř.

Co znamená remíza pro další vývoj ligy?
Ne mnoho. Situace se ještě více zamotala. O titul i účast v Evropské lize se bude bojovat až do posledního kola. Pro nás je důležité, že jsme zůstali v této hře a za celé mužstvo říkám, že se budeme rvát ze všech sil.

Vzájemná utkání se Spartou má Baník vyrovnané, v konečné tabulce může rozhodovat skóre a to má vaše mužstvo zatím horší. Budete se snažit tu ztrátu dohnat?
Jako že ve středu nastřílíme Kladnu pět gólů? Kdepak, na nic takového nemyslíme. Budeme se snažit všechny tři poslední duely vyhrát a nic jednoduchého nás nečeká, ani v Kladně ne.

Bude stačit na titul vyhrát všechny tři poslední duely?
Věřím tomu.

A věříte, že Sparta ještě klopýtne?
Musíme tomu věřit, ostatně nic jiného nám ani nezbývá.

Když Sparta vyrovnala, byla aktivnější. Souhlasíte?
Já si myslím, že pasivní jsme byli v první půli, v níž nás sparťané přehrávali. Druhý poločas jsme začali lépe, už jsme se nenechali zatlačit. Ale po špatném odkopu jsme inkasovali.

Míč špatně odkopl Neuwirth. Omluvil se v kabině?
Ano, řekl že ten gól bere na sebe a že ho mrzí.

Co říkáte výkonu rozhodčí Damkové?
Předvedla slušný výkon, vypjaté utkání zvládla.

Vladimír Kolář, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..