Rubriky:

1. liga

Podle bookmakerů si už Sparta titul vzít nenechá

14. května 2010 16:34 - PRAHA

Fotbalisté pražské Sparty udrželi i po dramatickém předposledním kole první místo v ligové tabulce a podle bookmakerů už si titul vzít nenechají. Sázkové kanceláře předpokládají, že Letenští zvládnou sobotní domácí souboj s Teplicemi a po dvouletém kralování konkurenční Slavie znovu zvednou nad hlavu mistrovský pohár.

 

Milan Malíček, Právo

Sparťané mají před závěrečným 30. kolem situaci ve svých rukách. Pokud porazí Teplice, titul bude téměř jistě jejich. Baník by v takovém případě musel vyhrát v Příbrami o pět branek vyšším rozdílem než Sparta, a to je takřka vyloučené.

Letenští jsou proto v očích bookmakerů jasnými favority. Na jejich triumf lze u českých společností i zahraniční kanceláře bwin tipovat v kurzu 1,25:1. Případný úspěch Baníku je nejlépe zhodnocen ve Fortuně, kde by sázkař inkasoval za vloženou stokorunu 450 korun.

Jablonec vynese na mistrovský trůn pouze příznivá kombinace výsledků - Severočeši by museli porazit České Budějovice a zároveň spoléhat na to, že Sparta i Baník nezvítězí. Taková varianta má podle bookmakerů pravděpodobnost 10:1.

Kurzy na titul
 FortunaSazkabwin
Sparta1,25:11,25:11,25:1
Ostrava4,5:14,2:14:1
Jablonec10:110:110:1

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..