Rubriky:

1. liga

Fotbalisté Bohemians 1905 začali přípravu bez větších změn

7. června 2010 11:42 - PRAHA

Sedmadvacet fotbalistů zahájilo letní přípravu mužstva Bohemians 1905. Ve vršovickém Ďolíčku nezaznamenal trenér Pavel Hoftych prakticky žádné výrazné změny, kariéru ukončil jen útočník Dalibor Slezák. Kouč nicméně přiznal, že čtyři až pět změn v kádru před startem nového ligového ročníku plánuje.

"Se změnami ale spíše počkáme, až jak se bude vyvíjet situace s hráči v jiných klubech," řekl dnes Hoftych, který si je vědom, že vedení klubu nemá peníze na to, aby mohlo přivádět drahé fotbalisty.

"Budeme pracovat ve velmi skromných podmínkách, které nám nedovolují dělat velké nákupy, zároveň ale nebudeme prodávat hráče za každou cenu, abychom neoslabovali sportovní stránku. Naší prioritou je udržet kostru týmu z minulé sezony," řekl ředitel Bohemians 1905 Lukáš Přibyl.

Z hostování v Čáslavi se vracejí Ivan Hašek a Jan Růžička, ze Žižkova Ivan Janek. "Tito hráči dostali ještě volno, protože druhá liga skončila až o uplynulém víkendu a chci, aby si trochu odpočinuli. O jejich zařazení do kádru se rozhodneme v návaznosti na další příchody," řekl Hoftych. Z dorostu se do přípravy zapojil sedmnáctiletý Martin Kraus.

Hostování naopak na konci června vyprší Jiřímu Kaufmanovi. "O jeho dalším působení jednáme s Hradcem Králové," uvedl trenér, který by rád tohoto fotbalistu v kádru udržel. "Ještě bychom přivedli rádi jednoho hráče do obrany a tři ofenzivní hráče. Spíše se budeme orientovat na hostování," dodal Hoftych.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..