Rubriky:

1. liga

Lička má blízko do Brestu, v úterý letí na zdravotní testy

7. června 2010 14:40 - OSTRAVA

Přestup ostravského fotbalového záložníka Maria Ličky do Stade Brest je znovu o něco blíž. Osmadvacetiletá opora a nejlepší střelec Baníku v uplynulé sezóně odletí v úterý do klubu nováčka nejvyšší francouzské soutěže na zdravotní testy, po nichž už by mohlo dojít na podpis smlouvy.

 

Michaela Říhová, Právo

Po stejné trase by měl zamířit také ostravský útočník Tomáš Mičola. "U Ličky je vývoj dále. V nejbližších hodinách by měl vyrazit na lékařské testy," řekl dnes mluvčí Baníku Igor Bruzl.

Zatímco nejlepší ostravský střelec Lička už je v Brestu dohodnutý na podmínkách smlouvy, Mičola o podobě kontraktu ještě vyjednává. "Dohadují se tam ještě nějaké detaily ve vztahu hráč - klub," uvedl Bruzl.

Další hráči základní sestavy na odchodu z Bazalů zatím nejsou. Širší kádr opouští jen korejský záložník I Hjong-sang, který se neprosadil do prvního mužstva.

Hypoteticky navíc můžou kádr opustit i brankář Antonín Buček a obránce Daniel Tchuř, jemuž končí smlouva. "Mluvil jsem s majitelem klubu a to už by měl být stop stav. Musela by se objevit nějaká nečekaná nabídka," řekl trenér Miroslav Koubek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..