Rubriky:

1. liga

O Slavii nic nevím, říká teplický kapitán Lukáš

8. června 2010 07:29

Kapitán teplických fotbalistů Petr Lukáš patří mezi hráče, na něž budou v severočeském klubu hodně spoléhat. Zkušený střední obránce stále lituje, že jeho tým na rozdíl od předešlého roku nezasáhne do evropských pohárů.

 

Josef Pešout, Právo

Prý jste v hledáčku pražské Slavie?

O tom nic nevím. Volal mi otec, že to někde četl v novinách. Nikdo se mnou ale nejednal. Mám platnou smlouvu v Teplicích.

Už vás přebolelo zklamání, že jste se na jaře neprobojovali do evropských pohárů? Stačilo, aby Jablonec vyhrál Ondrášovka Cup a šli byste do Evropské ligy ze čtvrtého místa v lize...

Zklamání je velké, ale Jablonci nic nevyčítáme. Měli jsme si to uhrát sami, protože jsme ligu rozjeli fantasticky. Čtvrté místo je bramborové a byla to jen naše chyba. Můžeme si nadávat jen sami sobě. Začne nás to bolet, až další čtyři české kluby vstoupí do evropských pohárů.

Naskočil jste do letní přípravy. Jste odpočatý?

Nikde na dovolené jsem nebyl. Trávil jsem ji doma s rodinou. Věřím, že jsem načerpal nové síly. A teď nás čeká standardní příprava.

V jejím plánu chybí zahraniční soustředění...

Asi se bude více šetřit, což se dá pochopit. V Teplicích a na okolních hřištích máme výborné podmínky, takže můžeme trénovat na kvalitních terénech.

eš, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..