Rubriky:

1. liga

Oba ghanští fotbalisté už se Spartou netrénují

21. června 2010 16:07 - BAD KLEINKIRCHHEIM

O dva hráče zeštíhlel kádr fotbalové Sparty Praha ještě předtím, než mužstvo odjelo na herní soustředění do Rakouska. V alpském úbočí nad Villachem už z výběru, který měl trenér Jozef Chovanec k dispozici před týdnem ve Františkových Lázních, nejsou oba Ghaňané.

 

Jan Handrejch, Právo

Podle trenérů Sparty jde o talentované hráče, kteří by však současný kádr neposílili. Není však vyloučeno, že se na Letné objeví v příštím přípravném období. Adeiku Quansah a Enoch Kofi Adu se vrátili do Nice. "Ani jeden z nich rozhodně nezklamal, ale talentovaných mladých hráčů máme v přípravě dost z vlastní líhně, jejich příchod by postrádal logiku. Ale není vyloučeno, že se k nám vrátí v budoucnu, o svých kvalitách rozhodně přesvědčili," řekl v pondělí generální manažer a trenér v jedné osobě Jozef Chovanec v Bad Kleinkirchheimu, kde se sparťané chystají sehrát čtyři přípravná utkání.

Sparta získala v letním přestupním období zatím čtyři posily. Ze zahraničních angažmá přišli čeští reprezentanti brankář Daniel Zítka a záložník Marek Matějovský a na hostování dva Kamerunci: obránce Bondoy Adiaby a útočník Léonard Kweuke. Všichni jsou s týmem v Rakousku. V kádru českého mistra je nyní 25 hráčů a čtyři brankáři.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..