Rubriky:

1. liga

Petr si drbal hlavu, jak selhal při tutovce

2. srpna 2010 21:01 - PŘÍBRAM

Moc nechybělo a byl oslavovaným hrdinou. Jenže místo toho by se olomoucký fotbalista Jakub Petr nejraději neviděl. Za svou neproměněnou tutovku z druhé půle utkání v Příbrami by si dal pár facek.

 

Petr Eret, ČTK

„Překopnout z metru prázdnou bránu, to se mi snad ještě nikdy nestalo a doufám, že už nestane,“ tvrdil olomoucký fotbalista. „Hlavu jsem si drbal hodně. Po rohu tam propadl míč, ale já ho trefil ve skluzu, dal jsem tomu nějakou faleš a přelítlo to břevno. Jsem strašně zklamaný, tohle se musí proměňovat. Kdybych to dal, šli jsme do čela, jeden gól by ten zápas rozhodl,“ myslel si Petr.

„Rozhodně ho nezatratím. Je to mladý hráč a budeme se ho snažit podpořit. Trefil to blbě, ale to se stane. Minule dal gól, teď mu to prostě nevyšlo,“ uvedl trenér Olomouce Zdeněk Psotka.

Remíza je spravedlivá, myslel Štochl

„Musím říct, že jsme si v tu chvíli hodně oddychli. Videgla prodloužil balón na přední tyči a ten olomoucký hráč tam zůstal úplně sám. Ještě, že to nedal,“ říkal příbramský stoper Jakub Štochl. „Ale remíza je asi spravedlivá, byl to z obou stran fotbal po vápno s minimem šancí,“ dodal.

Více o utkání Příbram - Olomouc zde.

O motivaci měl postaráno jeho parťák z obrany Stanislav Novýnek. V den zápasu totiž slavil 27. narozeniny. „Chtěl jsem to na hřišti oslavit gólem,“ říkal s úsměvem. „Ale nakonec mi ani ten bod oslavu rozhodně nepokazil. Sigma ukázala, že je na tom kombinačně hodně dobře a pro nás bylo prvořadé ubránit jejich výpady. Vzadu jsme se dost nadřeli,“ prozradil.

Že hrál zápas přesně v den narozenin, to už mu párkrát vyšlo. „Ale nepřikládal bych tomu velkou váhu. Příprava je úplně stejná. Kluci mi v kabině jen popřáli a určitě jim teď v týdnu koupím nějaké občerstvení,“ slíbil Nohýnek.

Jan Krůta, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..