Rubriky:

Fortuna liga

Fanoušci Bohemians 1905 přeruší bojkot Edenu

23. září 2010 16:59 - PRAHA

Fotbalisté Bohemians 1905 by se v nedělním utkání s Baníkem Ostrava měli poprvé v sezóně dočkat plné podpory svých fanoušků. Ti se totiž rozhodli přerušit dosavadní bojkot Synot Tip Areny, kam se Bohemians museli přesunout z nevyhovujícího Ďolíčku. Fanoušci však berou návštěvu zápasu jako součást svého boje za návrat do Ďolíčku.

 

Jan Handrejch, Právo

Zatímco Ďolíček byl vždy vyprodán, po přesunu domácích zápasů do Edenu, chodilo na zápasy Bohemians v průměru jen 3500 diváků. Proti Ostravě by však měla být návštěva podstatně větší, jelikož dorazí i fanoušci, kteří dosud Synot Tip Arenu bojkotovali. "Ultras oficiálně přeruší bojkot pro tento zápas jako vyjádření podpory návratu klubu do Ďolíčku," prohlásil jeden z vůdců vlajkonošů známý pod přezdívkou Fantomas.

Na přerušení bojkotu zareagovalo i vedení klubu, které se rozhodlo pro zápas s Ostravou upravit vstupné. "I my chceme jít fanouškům naproti. Na zápas s pražskými 'S' a s Baníkem Ostrava jsme před sezónou ohlašovali zvýšené vstupné, nyní naopak vstupné snížíme. Na dlouhé tribuny bude stát 200 korun, na tribuny za brankami sto. Kdo navíc předloží vstupenku ze zápasu s Baníkem, dostane na koupi permanentní vstupenky 20 procent slevu," uvedl tiskový mluvčí Bohemians 1905 Jaroslav Köstl.

Utkání Bohemians 1905 a Baníku Ostrava se v Synot Tip Aréně hraje v neděli 26. září od 17:00.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..