Rubriky:

1. liga

Rezek: Myslel jsem, že sedmička je pro mě zakletá

2. října 2010 11:12

Předchozí tři zápasy vyšel útočník Jan Rezek střelecky naprázdno. Až dnes proti Slavii rozhodl gólem z penalty o výhře Plzně. Dotáhl se na nejlepší kanonýry soutěže: olomouckého Hubníka a svého spoluhráče Koláře. Všichni mají na kontě sedm branek. „Už jsem si říkal, že je pro mě ta sedmička zakletá. Mám radost, že jsem to zlomil,“ přiznal Rezek.

O penalty se dělíte s Pavlem Horváthem. Dohadovali jste se, kdo půjde kopat?

Horvy je stará škola. Ptal se, jestli si věřím, když jsem byl faulovaný, ale já o sobě vůbec nepochyboval. Byl jsem si jistý, že ten gól dám.

Minulý týden jste měl proti Příbrami velkou šanci, ale neproměnil jste ji...

No jo, taky jsem to doma schytal. Táta mi říkal, že jsem dřevák, že jsem to udělal laxně. Tak jsem se na něj týden zlobil a teď mám zase trošku navrch...

Myslíte na krále střelců?

S jídlem roste chuť, góly chci dávat hrozně moc. Ale rozhodně to není tak, že bych se naháněl s Danem Kolářem a byl bych chrt, který vyžaduje, aby tým hrál na něj.

Plzeň má teď náskok 12 bodů na druhou Olomouc. Co na to říkáte?

Že je to strašný :-).

Padá už v kabině slovo titul?

Horvy o tom mluví asi od třetího kola, ale samozřejmě s velikou nadsázkou. On je naopak jeden z těch, kdo hodně krotí euforii, protože k ní zatím není žádný důvod. Je předčasné o tom mluvit, ještě je ve hře spousta zápasů.

Jan Krůta, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..