Rubriky:

1. liga

Látal má pochroumaný kotník a neví, kdy bude fit

18. října 2003 18:05 - OSTRAVA

V nemocnici, o berlích a s pochroumaným kotníkem, tak skončilo sobotní utkání s Příbramí pro ostravského fotbalistu Radoslava Látala. Rentgenové vyšetření zatím vyloučilo pouze nejhorší alternativu, že by Látalův kotník byl zlomený.

 

ČTK/Vladislav Galgonek

"Bolí mě to, ale přesnou diagnózu ještě neznám," soukal ze sebe Látal, který skončil v 60. minutě po Máchově zákroku na nosítkách. Bleskově pak absolvoval vyšetření v nemocnici a těsně po utkání už se útrobami stadionu opatrně belhal o berlích. Máchu vzápětí po osudné kolizi příbramský kouč Jozef Chovanec stáhl ze hřiště.

"Měl už kartu a nechtěl jsem riskovat, že bychom dohrávali v desíti. Utkání bylo v dané chvíli ještě otevřené," vysvětlil Chovanec. Nadcházející ligový zápas v Teplicích však Látal tak jako tak může sledovat maximálně jen z tribuny. I kdyby ho zdravotní stav pustil na hřiště, musí pykat za čtvrtou žlutou kartu. "Těžko v tuto chvíli říct, jak to bude s Radkem vypadat. Ale po Teplicích máme doma Olomouc a to je pro něj velká výzva. Jak ho znám, je to velký bojovník a bude chtít hrát," prohlásil kouč František Komňacký.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..